מדע

NKS מעבדות – מומחים בשיקום השיער כדי לקחת את תחום תכשירי השיער לשלב חדש, אנו משלבים בין מרכיבים טבעיים באיכות גבוהה ומחקר מדעי הנמצא בחזית הטכנולוגיה, לפיתוח הדור הבא של פתרונות שיקום השי...

קרא עוד...

בריאות

בריאות שיערך - זו המטרה שלנו בחרנו והבאנו לשיערך את הטכנולוגיה שלנו הכוללת רכיבים טבעיים בטכנולוגיית ה-Bio Mimicry, המעניקים לשיערך פתרונות שיקום וטיפוח. הנוסחאות שלנו מורכבות מתמציות צמחים: על...

קרא עוד...

יופי

להוביל לשינוי בבריאות שיערך ובאיכות החיים שלך כחלק מתהליך הגדרת היעדים והמטרות שלנו כחברה - להוביל לשינוי בתחום שיקום, טיפוח ובריאות השיער, הבנו שהמטרה המובילה היא בראש ובראשונה להוביל לשינוי ב...

קרא עוד...
   
 
SOFT KERATIN - MINERAL SYSTEM  |  

שיתוף

דף הבית >> לקט קטעי עיתונות ואינטרנט ננוקראטין סיסטם
ננוקראטין סיסטם ישראל" עכשיו גם בארה"ב
מאת: מערכת Hebrew News, 09/25/2008 - 15:40
מה שטוב לאמריקאיות טוב גם לישראליות - עכשיו זה הזמן לבדוק אם גם ההיפך הוא הנכון, : מהיום תוכלו להשיג את מוצרי ננו קרטין גם בארה"ב.

בימים אלה הודיעה חברת "ננוקראטין סיסטם ישראל" כי תקים יחד עם חברת "ביוטי קוסמטיקס" האמריקאית את חברת "ננוקראטין סיסטם ארה"ב" אשר תשווק באופן בלעדי את אותה טכנולוגיה מתקדמת להחלקה, שיקום וטיפוח השיער אשר פיתחה החברה. הסניף החדש ייפתח במנהטן ניו יורק, וישמש כמרכז לטיפול והדרכה במוצרי החברה, אשר יחד עם מדענים מברזיל, פיתחה את שיטת שיקום השיער היעילה והמהירה בעולם, המבוססת על חומרים המחקים את הקראטין הטבעי (החומר ממנו בנויה השערה). החלקיקים חודרים לתוך כל שערה, משקמים אותה מבפנים, ומעניקים לשיער בריאות, רוך ויופי טבעי.

בתוך כך פיתחה החברה גם סידרת תכשירי שיערהמצופים בננוקראטין המיועדים להחייאה, שיקום וטיפוח השיער. תכשירים נטולי נתרן ומטפחים את השיער והקרקפת על בסיס יום יומי.

שמפו הננוקראטין
השמפו תורם לשמירת שכבות הקראטין בשיער ומונע בריחת הפרוטאין מסיב השערה. שמפו מקציף קצף עדין בלבד. מאחר ואינו מכיל נתרן, הוא מנקה בעדיפות את עור הקרקפת ואת השיער ביעילות בלי לפגוע בשכבת קראטין ובנוסף מצפה בשכבת ננו פולימר את השיער. נוסף על כך, שמפו זה חזק יותר כנגד נזקים ומותיר את השיער נוח לסידור. הוא עוטף ונועל / אוטם, מגן על כל סוגי שיער ומוסיף ברק נהדר.

מגי' טאץ' ננוקראטין
קרם החייאה ומניעת קצווות מפוצלים אשר משמר את החיוניות הטבעית של השיער ומחזק את סיב השערה. מכיל פרוטאין וקראטין משלב דיוק מולקולרי של ננוקראטין בטיפוח שיער.

 ifeel.co.il

בשם היופי  [ אופנה ] 

שיקום זוגי

הפיתוי: לשקם את השיער עם סדרת המוצרים החדשה של חברת ננוקראטין סיסטם ישראל, הכוללת שמפו וקרם החייאה. אנחנו ניסינו את שניהם.
ההבטחה: "שיטה המבוססת על ננו-פולימרים המחקים את הקראטין הטבעי, קבוצה של חלבונים היוצרים את הרקמות הקרניות של הגוף, כגון ציפורניים, שיער והשכבה החיצונית ביותר של העור. החלקיקים חודרים לתוך כל שערה ומשקמים אותה מבפנים. התוצאה: השיער הופך חזק יותר, האזורים הרגישים בשיער משתקמים והשיער מוגן, מבריק ומלא חיים".
החוויה: השמפו ניקה היטב את השיער והקרקפת, והותיר את השיער נעים במיוחד למגע, עם מראה חי יותר מהרגיל. הקרם עזר גם הוא, והוסיף מעט ברק לשיער.
האכזבה: בכל הנוגע לחוזק השיער, לא ראינו שינוי.
ההוצאה: 170 שקלים ל-320 גרם של שמפו, 195 שקלים ל-500 גרם של קרם. להשיג במספרות המורשות.
המסקנה: שיטת טיפול קצת יקרה, אבל יעילה.  שמפו של ננוקראטין סיסטם ישראל
שמפו של ננוקראטין סיסטם ישראל