מדע

NKS מעבדות – מומחים בשיקום השיער כדי לקחת את תחום תכשירי השיער לשלב חדש, אנו משלבים בין מרכיבים טבעיים באיכות גבוהה ומחקר מדעי הנמצא בחזית הטכנולוגיה, לפיתוח הדור הבא של פתרונות שיקום השי...

קרא עוד...

בריאות

בריאות שיערך - זו המטרה שלנו בחרנו והבאנו לשיערך את הטכנולוגיה שלנו הכוללת רכיבים טבעיים בטכנולוגיית ה-Bio Mimicry, המעניקים לשיערך פתרונות שיקום וטיפוח. הנוסחאות שלנו מורכבות מתמציות צמחים: על...

קרא עוד...

יופי

להוביל לשינוי בבריאות שיערך ובאיכות החיים שלך כחלק מתהליך הגדרת היעדים והמטרות שלנו כחברה - להוביל לשינוי בתחום שיקום, טיפוח ובריאות השיער, הבנו שהמטרה המובילה היא בראש ובראשונה להוביל לשינוי ב...

קרא עוד...
   
 
SOFT KERATIN - MINERAL SYSTEM  |  

שיתוף

דף הבית >> ננוקראטין סיסטם הייר ספא קראטין

 

        

         שיקום אינטנסיבי של קווצות שערות באמצעות קראטין

   תיקון סדקים בקווצות שיער אחרי צביעה וגוונים

  משקם את השיער לחלוטין

מצפה את השיער בקראטין, מחדש את השיער ומעניק לו מראה מבריק וגמיש.

 

             

                 לפני   טיפול                                                אחרי  טיפול          

קראטין של ננוקראטין סיסטם הייר ספא הוא תכשיר המבוסס על ננוטכנולוגיה חדישה אשר משקם ומחדש קראטין בשיער במהירות. לקראטין של ננוקראטין סיסטם הייר ספא, ביחד עם תרכובת פרוטאין בריכוז גבוה, יש נוסחה ייחודית המוגנת בפטנט, הפועלת במהירות ובמרץ לחידוש ושיקום קנה השערה.

השימוש בנוסחה הייחודית יחזיר את החוזק והברק הטבעיים שהשיער מאבד במהלך השנים כתוצאה מטיפולים כימיים, אור שמש וזיהום. נוסחה זו נועדה במיוחד לחדש את הקראטין שהשיער מאבד על בסיס יומי.

 

מה זה קראטין של ננוקראטין סיסטם הייר ספא?

קראטין של ננוקראטין סיסטם הייר ספא הנו פיתוח חדשני העומד בחזית הטכנולוגיה ומשתמש בקראטין ננו-מולקולרי אשר חלקיקיו כה זעירים עד שניתן היה לרכז מיליונים מהם על ראש סיכה! רסיסי אדים זעירים בעלי כושר חדירה יוצא דופן נכנסים לשער הפגום וממלאים אותו לחלוטין בחלקיקי קראטין ננו-מולקולרי. בשלב הבא ננעלות הננו-מולקולות בשיער באמצעות החדרת אדים נוספים, היוצרים בדרך זו קראטין קבוע ובלתי מסיס, בדיוק כמו קראטין טבעי!

 

התוצאה היא שיער יפהפה, חלק למשעי, מטופח ובעל ברק נפלא. השיער הופך מיד בריא יותר וקל לעיצוב. הקראטין של ננוקראטין סיסטם הייר ספא מחזיר את החיים לשיער, פשוטו כמשמעו!

 

מדוע כדאי להשתמש בקראטין של ננוקראטין סיסטם הייר ספא?

השיער מורכב בעיקר מפרוטאין (92% פרוטאין או קראטין), ליפידים (שומנים) ומים. כפי שמתואר להלן, קווצת שיער מורכבת מ- 4 שכבות: השכבה החיצונית ביותר, העור המת, והשכבות הפנימיות: הקורטקס (הקליפה), מבנה קרום התא והליבה.

 

מחקרים הראו שטיפולי הריכוך למיניהם המצויים כיום בשוק, רובם ככולם, מטפלים רק בשכבת העור המת החיצונית. הדבר ברור – זו השכבה שהכי קל להגיע אליה. אולם השכבה הפנימית (הקורטקס) היא זו שמכילה את רוב הסיבים והפרוטאינים המעניקים לשיער את יציבותו וחוזקו. בעבר, קשה היה לטפל בשכבה הפנימית כיוון שתאי עור מת חופפים חסמו את חדירת החומרים המזינים המצויים במוצרים הרגילים.

 

השיער מאבד פרוטאין (קראטין) במשך הזמן בשל זיהום, חשיפה לאור השמש, תהליכים כימיים והחלקות שיער, כך שיש צורך לטפל בקורטקס הפנימי ולהחליף את הפרוטאין (קראטין) שאבד. הטיפולים העכשוויים מועילים לשכבת העור המת החיצונית בלבד: פתרון זמני לבעיה עמוקה הרבה יותר.

 

אודות המרכיב הפעיל

המרכיב הפעיל בקראטין של ננוקראטין סיסטם הייר ספא הוא פרוטאין טהור שבודד. בקראטין של ננוקראטין סיסטם הייר ספא, ננו-מולקולות זעירות של פרוטאין חודרות ביעילות את שכבת העור המת ומחדשות את הקורטקס בפרוטאין, ובכך מעניקות לשיער תחושה נהדרת לאורך זמן וברק נפלא. זו הסיבה שאי אפשר להשוות את הקראטין של ננוקראטין סיסטם הייר ספא לאף טיפול שיער אחר.

חוקרי מעבדה מצאו שהקראטין של ננוקראטין סיסטם הייר ספא מחדש ומשקם את השיער טוב יותר מכל טיפול של ריכוך או טיפול שמתיימר להעניק ריכוך עמוק.

 

מינונים מומלצים

לאחר חפיפה עם שמפו ננו-קראטין, ייבש את השיער בזהירות פעם או פעמיים ולאחר מכן עסה את תכולת בקבוק הקראטין של ננוקראטין סיסטם הייר ספא לתוך השיער. סרק בעדינות. המתן עשר דקות לפני ייבוש בפן/החלקה במחליק שיער טיטניום.

מלא את הבקבוק המצורף ב- 30-90 מ"ל מים חמים, ערבב עם 3-9 מ"ל תכולת בקבוק הקראטין של ננוקראטין סיסטם הייר ספא ונער.

 

שיער קצר

ערבב 30 מ"ל מים חמים עם 3 מ"ל של הקראטין של ננוקראטין סיסטם הייר ספא ומרח את כל הבקבוקון כפי שמתואר לעיל. 

שיער באורך בינוני

ערבב 60 מ"ל מים חמים עם 6 מ"ל של הקראטין של ננוקראטין סיסטם הייר ספא ומרח את כל הבקבוקון כפי שמתואר לעיל.

שיער ארוך

ערבב 90 מ"ל מים חמים עם 9 מ"ל של הקראטין של ננוקראטין סיסטם הייר ספא ומרח את כל הבקבוקון פעם בשבוע למשך חמישה שבועות כאשר לאחר מכן הטיפול הוא פעם או פעמיים בחודש.

שיער פגום במיוחד:

      מלא אחר ההוראות הנ"ל

        חזור על הטיפול שלוש פעמים בשבוע במשך חודשיים