מדע

NKS מעבדות – מומחים בשיקום השיער כדי לקחת את תחום תכשירי השיער לשלב חדש, אנו משלבים בין מרכיבים טבעיים באיכות גבוהה ומחקר מדעי הנמצא בחזית הטכנולוגיה, לפיתוח הדור הבא של פתרונות שיקום השי...

קרא עוד...

בריאות

בריאות שיערך - זו המטרה שלנו בחרנו והבאנו לשיערך את הטכנולוגיה שלנו הכוללת רכיבים טבעיים בטכנולוגיית ה-Bio Mimicry, המעניקים לשיערך פתרונות שיקום וטיפוח. הנוסחאות שלנו מורכבות מתמציות צמחים: על...

קרא עוד...

יופי

להוביל לשינוי בבריאות שיערך ובאיכות החיים שלך כחלק מתהליך הגדרת היעדים והמטרות שלנו כחברה - להוביל לשינוי בתחום שיקום, טיפוח ובריאות השיער, הבנו שהמטרה המובילה היא בראש ובראשונה להוביל לשינוי ב...

קרא עוד...
   
 
SOFT KERATIN - MINERAL SYSTEM  |  

שיתוף

דף הבית >> nanokeratin system-ננוקראטין-סיסטם
 
 

   באישור משרד  הבריאות-     NANOKERATIN  SYSTEM     

 

 

 

באדיבות:  ננוקראטין  סיסטם ישראל

השיבי  את  החיוניות  לשיערך

 (בלעדי בארץ)   ננוקראטין סיסטם החלקה הברזלאית  ושיקום שיער

 100% הצלחה לכל סוגי השיער פגום,מובהר,בלונד, גוונים,ושיער יבש מאוד. 

Brazilian keratin Treatment 

 

Nanokeratin System  Brazilian Hair Straightening

 braziliankeratin     

Nanokeratin System Keratin Hair Treatment Straightening System

ננוקראטין סיסטם  להזמנת  מוצרים 

ננוקראטין  ספא -Nano keratin Hair Spa Dipping

ננוקראטין סיסטם החלקה  ברזילאית שיטת תיקון ושיקום המהירה והיעילה בעולם

ננוקראטין סיסטםהחלקה ברזילאית  אחד הפיתוחים המלהיבים בעולם טיפוח השיער המקצועי.

ננוקראטין סיסטם החלקה ברזילאית מעניק לשיער יופי,רוך,תנועה,ברק ובריאות.    

ננוקראטין סיסטםהחלקה ברזילאית  פועל באופן מיידי על כל סוגי השיער ועל כל המרקמים.

ננוקראטין סיסטםהחלקה ברזילאית החלקה ברזילאית   מעניק לשיער חיוניות  וקלות לעיצוב.

ננוקראטין סיסטם  החלקה ברזילאית מתאים   לנערות  מגיל  10

 ננוקראטין סיסטם   החלקה ברזילאית השיטה  שכבשה  את  אמריקה         

                                        

לשמור על שיער בריא הוא אחד האתגרים העומדים בפני האישה המודרנית.

הגורמים המזיקים לשיער נמצאים מסביבנו כל הזמן, ולכן חשוב שנעניק לשיער טיפול שוטף על מנת להשאיר אותו חזק, רך ומבריק. 

הכירו את הננוקרטין סיסטם - השיטה הברזלאית להחלקה ולשיקום השיער .

כימאים מובילים בחברת "ננוקראטין סיסטם "  היו הראשונים שפיתחו את טכנולוגיית הננוקראטין, שהיא בבחינת פריצת דרך בתחום ההחלקה ושיקום השיער.

השיטה עושה שימוש בקראטין ננו-מולקולרי, שחלקיקיו כה זעירים עד כי ניתן לרכז מיליונים מהם על ראש סיכה. חלקיקי הננוקראטין מוחדרים לתוך השיער הפגום, ננעלים בתוכו ומצפים אותו במעטה קראטין קבוע ובלתי מסיס, המחקה בדיוק רב את הקראטין הטבעי. התוצאה היא שיער חלק, מבריק ורך כמשי. הטיפול באמצעות הננוקראטין 

כיצד זה פועל? 

מה זה ננוקראטין סיסטם ?      

החלקת שיער ברזילאית ושיקום שיער ננוקראטין סיסטם - ננו-טכנולוגית מתקדמת להחלקת שיער ברזילאית ושיקום שיער בטכנולוגית ננ-קראטין המתאימה לכל סוגי השיער, כולל שיער צבוע, שיער עם גוונים ושיער פגום מאוד. הטיפול מבוסס על ננו-מולקולות של קראטין , שהנו בעל יכולת חדירה גבוהה לתוך הסדקים שבשיער. כדי לאפשר חדירה שכזו, הננו-מולקולות של הקראטין  הם בגודל של אחד חלקי אלף מתוך אחד חלקי מיליון של המולקולה המקורית (0.0000000001).

הננו-מולקולות של הקראטין  חודרות ומצפות את השיער באמצעות מכשיר האדים או  ומיישר שיער מהפכני בעל משטחי טיטניום ES2400T, המבוסס על טכנולוגיה ננו סיליבר , ובעל בקרת טמפרטורה מדויקת . המכשיר מאפשר לחומרי ההזנה לחדור, לצפות  ותתקן את לב השערה, וליישורה בתהליך ריפוי תרמי אשר הופך את השיער לחלק ובריא, מתקן כל פגם וסדק בסיב השיער, ויוצרים ציפוי של קראטין על ידי אידוי של חומר ממיס ושל שאריות מים שבדרך כלל נמצאים בשיער, ובכמויות גדולות עוד יותר בשיער שהוא יותר נקבובי. 
את המוצר השני מוסיפים באמצעות אותה טכניקה. תגובת פולימריזציה מתחילה להתרחש בתוך סדק השיער, והסדק מתמלא לחלוטין. הפולימר שנוצר הופך לדבק פלסטי גמיש שאינו מתמוסס במים, ומגביר את העמידות ואת הגמישות של השיער עד ל 99.9% - כל זאת בטיפול אחד.
 

נוקראטין סיסטם-  לשיער  מובהר   מאוד

נוקראטין סיסטם  - שיטה ברזילאית להחלקה טבעית, תיקון ושיקום שיער.

ננוקראטין סיסטם  -  לא רק כדי להחליק את השיער אלא גם להבריא ולהחיות את כל סוגי השיער.                                                    

מוצרי ננוקראטין סיסטם מבוססים על קראטיןן, קולגן, פוליקנטרניום, וחלבון מן המשי המתקנים ומחיים את  השיער בזמן הטיפול והופכים אותו לעמיד בפני לחות   

                                                                       

 יתרונות 

   טכנולוגיה מתקדמת שמייצרת ננו מולקולות של קראטין .

    תהליך מהיר ותוצאה מושלמת - מעניק גמישות וברק

    מתאים לכל סוגי השיער, ומומלץ במיוחד לשיער יבש ופגום מאוד

    שיטת תיקון ושיקום השיער המהירה והיעילה בעולם     

    אחד הפיתוחים המלהיבים ביותר בעולם טיפוח שיער

    הופך בבת אחת לשיער בריא יותר, וקל יותר לעיצוב ומחזיר את הנעורים לשיער

    מעניק לשיער יופי, רוך, תנועה, ברק ובריאות

    פועל באופן מיידי על כל סוגי השיער ועל כל המרקמים

  •  לאחר טיפול ננוקראטין סיסטם, תיהני משיער חלק גם לאחר חפיפה או רחצה בים.

             100% הצלחה מובטח ובאחריות

  •   החלקה ברזילאית ושיקום ננוקראטין סיסטם 

ננוקראטין סיסטם שיטה טיפולית וייחודית שייעודה: טיפול, חיזוק ושיקום כל סוגי השיער. הכולל שיער טבעי מקורזל טבעי ויבש, פגום, חסר ברק וגמישות לשיער שטופל כימי כגון: הבהרה, צבע, פסים, סלסול ושאר החלקות שיער למינהן כולל החלקה יפנית.גדולת שיטת טיפול  ננוקראטין סיסטם  אינה רק החלקת שיער, ננוקראטין סיסטם שונה משאר הטיפולים הנמצאים בתחום השיער. שיטה זו נועדה ביסודה קודם לכל לטפל ולשקם את השיער במבנהו הפנימי ללא חומרים כימיקלים חזקים אלא על ידי החדרת מולקולות ננוקראטין וקולאג'ן בנקבוביות השיער ובעיקר לייצור שכבת מגן שתימנע נסיגה בעתיד.

למה  לבחור  בשיטת ננוקראטין סיסטם ?

שיטות אחרות המופצות כיום אינן יכולות לטפל בשיער צבוע או מחומצן והתוצאות למרבית השימוש, השיער נראה ללא תנועה טבעית, מקובע מידי וללא מראה טבעי. למראית עין השיער ניראה טוב אך לא למגע. כאשר לעומת שיטת ננוקראטין סיסטםמשמש כמקדם הגנה כבר מלכתחילה.לכן ניתן לטפל בשיער צבוע, מחומצן, פסים ואפילו לאחר החלקה יפנית.התוצאות מיידיות, המגע רך יותר, חופשי יותר ובעיקר מרגיש........אמיתי. זוהי הסיבה שאנו משתמשים ננוקראטין סיסטם

לפני  טיפול                                                                    לאחר טיפול ננוקראטין סיטם        

                         

  •     
  • ננוקראטין סיסטם
  • אין דבר שמשתווה לו    
  • אין דבר אחר שמתקרב לתוצאות
  • מעניק לשיער יופי, רוך, ברק ובריאות
  • פועל באופן מיידי על כל סוגי השיער ועל כל המרקמים (טקסטורות)
  • טיפול השיער המושלם (האולטימטיבי)

 

מעצבי שיער יאמרו לכם כי בממוצע 90% משיער אדם עשוי מחלבון טבעי מורכב הנקרא קראטין keratin, והוא אחראי לחוזק השיער, לעמידות שלו בפני פגמים ונזקים, לגמישותו, ולברק שלו.

הקראטין בשיער נפגם כתוצאה מהשימוש במחליקי-שיער, צבע לשיער, החלקות יפניות, ייבוש בפן, השפעת השמש, זיהום סביבתי, כימיקלים בבריכות שחייה, ואפילו מהברשת שיער יומיומית. כל אלה עלולים לגרום לשיער להיראות מחוספס ולא מטופח, חסר חיים וחסר ברק, ובנוסף גם להקשות על סירוק וסידור השיער. מתחת למיקרוסקופ אלקטרוני ניתן לזהות את הנזק שמתגלה כבקעים, שברים ומכתשים בשיער, כפי שניתן לראות בשערה המופיעה בתמונה בהגדלה חזקה ביותר.  כעת, עם פריצת דרך בננוטכנולוגיה מתקדמת, מדענים פיתחו שיטה חדשה לחלוטין ופרמננטית להחלקה, תיקון ושיקום השיער לצמיתות, באופן שיחזיר את הזמן לאחור, ויחזיר את שיערך למצב שהועיד לו הטבע – חלק, מבריק וטבעי.

ננוקראטין סיסטם הוא פיתוח מתקדם בחזית הטכנולוגיה שמשתמש בקראטין ננו-מולקולרי, העשוי חלקיקים כה זעירים עד כי ניתן למקם מיליוני חלקיקים על גבי ראש סיכה! רסיסי אדים קטנטנים ובעלי כושר חדירה עצום מחדירים וממלאים לחלוטין את חלקיקי הקראטין הננו-מולקולרי לתוך מבנה השיער הפגום. בשלב הבא, באמצעות החדרת אדים נוספת, הננו-מולקולות ננעלות ומתקבעות בתוך השיער באופן בלתי מסיס, בדיוק כמו הקראטין של הטבע!

התוצאה היא שיער יפהפה, חלק ורך (כמו משי), מטופח להפליא ועם ברק שלא ייאמן. השיער הופך בבת-אחת חלק ובריא יותר, וכן קל יותר לסידור. שיטת החלקה ברזילאית ננוקראטין סיסטם nano keratin פשוטו כמשמעו - ננוקראטין מחזירה את החיים לשיער! 

מרככי שיער וטיפולים רגילים מכילים לעיתים מולקולות חלבון, אך אלה גדולים מכדי שיצליחו לחדור לתוך עומק מבנה השיער ולפעול ביעילות מושלמת, וכמובן, הם נשטפים החוצה בכל פעם שחופפים את השיער.  שיטת ננוקראטין סיסטם nano keratin   משתמשת באותו חלבון קראטין שנמצא בשיערכם, אך בגודל מזערי ביותר, שננעל לתוך מבנה השיער ומתקן ומחליק את השיער לצמיתות.

החלקה ברזילאית ושיקום ננוקראטין סיסטם  nano keratinהיא הטכנולוגיה המתקדמת ביותר – שיטת החלקה ברזילאית ותיקון ושיקום השיער המהירה והיעילה ביותר בעולם. כל סוגי השיער מפיקים תועלת מטכנולוגיה חדשנית זו, אך התוצאות המרשימות והדרמאתיות ביותר מהטיפול מתקבלות כשמדובר בשיער נקבובי או פגום ביותר.

המלצות על החלקה ברזילאית - טיפול ושיקוםננוקראטין סיסטם nano keratin:

"חודשיים  לאחר הטיפול, שערי עדיין מבריק כמו במספרה – ברק שמעולם לא היה לי בעבר, והמגע שלו רך וגמיש במידה שלא תיאמן.  אין כל קשרים או פלונטרים כשאני מברישה אותו. זהו טיפול שאני בהחלט אעשה שוב!"  ג'יין קאנינגהאם, 20/4/2008.

"רק רציתי למסור לכם עד כמה אני מרוצה מהטיפול."

"אחרי הטיפול הראשון, רציתי טיפולים נוספים!! בנוסף, רציתי להגיד שהידע וההתייחסות שלכם הייתה נפלאה ביותר. השריתם עלי בטחון בזכות הידע הנרחב שלכם לגבי הפעולה הכימית של המוצר, ויכולתכם להעביר לי את האינפורמציה בצורה לגמרי הגיונית. כל המוצרים שהמלצתם לסוג השיער שלי היו נהדרים...המון תודות."

"לפני החלקה ברזילאית    nano keratin ננוקראטין סיסטם השיער שלי היה חסר ברק, חסר חיים, דק ויבש... הגעתי לגיל המעבר והשיער שלי סבל. עכשיו השיער שלי מלא יותר וקל לסידור, מלא ברק וחיים!! לפני הטיפול הייתי צריכה להסתפר קצר יותר משרציתי בגלל מצבו הגרוע של השיער, ואילו עכשיו שיערי מגיע עד לכתפיים ומקנה לי מראה צעיר יותר, כי השיער מלא תנועה וברק – אני פשוט משאירה את השיער שיתייבש באופן טבעי כפי שהייתי עושה בתקופת נעוריי!! כולם העירו לי על כמה טוב נראה השיער שלי ואני ממליצה על החלקה ברזילאית ושיקום ננוקראטין סיסטם nano keratin לכולם. אמנם ההוצאה הראשונית על החלקת ושיקום השיער גדולה יותר מטיפול שהייתי עושה לבדי, אך זהו טיפוח שיער במיטבו!